پاسکوپلاس

آنچه که درباره سلفون نمی دانید

سلفون یک ورق نازک و شفاف است که از سلولز آلی تشکیل شده است. سلفون ماده ای تجزیه‌پذیر است ، چرا که از چوب گیاهان ساخته شده است. سلفون از گذشته تا امروز برای بسته‌ بندی مواد غذایی، دارویی و کشاورزی مورد استفاده است و جایگاه ویژه‌ای را برای خود حفظ کرده است. درواقع سلفون‌ ها به دلیل اینکه از لحاظ بهداشتی مشکلی ندارند، غالبا برای بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی و حتی صنعتی مورد استفاده می شوند.

خصوصیات حائز اهمیت سلفون

شفافیت و براقی سلفون: یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از بسته بندی های سلفون شفافیت بالا و درخشندگی است که دارد چرا که باعث می شود محصول شما به میزان قابل توجه ای در بسته بندی بهتر دیده شود.

مقاومت بالا و قابل توجه سلفون:  مواد سلفونی به علت مقاومت و دوخت پذیری بالا در برابر مکش هوا دارد، مقامت بسیار خوبی از خود نشان می دهد و امکان ایجاد خرابی در دوخت در هنگام مکش هوا را غیر ممکن می سازد.

مقاومت بالا در برابر حرارت بسیار زیاد: برای صنایع ای که دارای محیط گرم هستند یا بسته بندی را در برابر حرارت بالا قرار می دهند بهترین و اولین انتخاب تولید کنندگان، سلفون غذایی می باشد که به علت مقاومت بالا در برابر حرارت است .

قیمت بسیار مناسب برای بسته بندی: به طور کلی بسته بندی با سلفون (استرچ) یکی از برترین نوع های بسته بندی با مقاومت و هزینه بسیار پایین است .

نحوه و مراحل تولید سلفون چیست ؟

فرآیند تولید سلفون به اینگونه است که بعد از آنکه مواد اولیه در کسودر و ماردون به علت حرارت بالا به شکل خمیری و مذاب در می آید و پس از بیرون آمدن از قالب به‌ وسیله آب افت حرارتی بالایی پیدا می کند . این تغییر دما با سرعت بسیار بالا و آنی باعث شفافت بالا بسته بندی و کیسه های سلفونی است .

 

شما می توانید برای سفارش و خرید انواع سلفون با شماره های زیر در تماس باشید:

09015933901

02165735947

نظر خود را وارد نمایید